1,2% parama gimnazijai

Gerbiami mūsų gimnazijos mokinių tėveliai, buvę gimnazijos mokiniai, darbuotojai, rėmėjai,

nuoširdžiai dėkojame, kad pasinaudoję 1,2 proc. GPM paramos galimybe 2021 metais mūsų gimnazijai skyrėte 2 091,31 eurus. Lėšos, pritarus Gimnazijos tarybai, yra naudojamos ugdymo proceso gerinimui.

Dėkojame už Jūsų indėlį ir kviečiame šiemet skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio mūsų gimnazijos rėmimui.

Skirti paramą galite naudodamiesi elektronine deklaravimo sistema (EDS), suvedę asmeninius duomenis ir užpildę informaciją apie paramos gavėją, t. y. Vilniaus r. Pagirių gimnaziją, kodas 191316692

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą gimnazijai.

Rekvizitai 1,2% paramai
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):191316692
Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus r. Pagirių gimnazija
Buveinės adresas: Šiltnamių g. 22, , Pagiriai, Vilniaus r.

Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti taip:

Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 1,2 % formą FR0512 internetu (pateikiame, kaip tai padaryti)

Gimnazijos administracija