8 „Džiango” gimtadienis

„Šokis – tai gyvenimas” – tokią frazę tikriausia galėtume išgirsti iš daugelio kolektyvo „Džiangas” šokėjų, būtent todėl visi jie, nuo darželinukų iki suaugusių moterų, šeštadienį, sausio 27 dieną, susirinko mūsų mokyklos salėje, kad kartu atšvęstų 8-tąjį savo šokių kolektyvo gimtadienį.
Salėje pripildytoje šokėjų tėvų ir kitų žmonių, mėgstančių šokius, „Džiango” šokėjai pademonstravo tai, ko išmoko per pusę metų. Susirinkę žiūrovai galėjo sugrįžti į 80 metus, nes būtent tokia buvo šio vakaro tema. Koncerto pabaigoje visų laukė staigmena – dviejų šokėjų duetas su gyva muzika ir bendru šokiu. Po renginio pavargusius šokėjus pradžiugino apdovanojimai, didžiulis tortas ir diskoteka.
Už šokėjų paruošimą ir kasmetinį šventės organizavimą nuoširdžiai dėkojame kolektyvo vadovei, šokių mokytojai Laimai Ivanec.