Netradicinė pamoka Genocido aukų muziejuje

Š. m. balandžio 26 d. IGf, IIGf ir IIGa klasių mokiniai su mokytojomis R. Šimkovič ir G. Stepanova vyko į netradicinę istorijos, pilietiškumo ir lietuvių kalbos pamoką ,,Laisvės kovotojų kasdienybė: kova už laisvę ir būvį“ Genocido aukų muziejuje. Dalyvaudami edukaciniame užsiėmime gimnazistai daug sužinojo apie įdomesnius Lietuvos laisvės kovotojų kasdienybės aspektus, bunkerius, medicinos pagalbą, partizanų karo lauko teismus, maistą, atokvėpio minutes. Buvo pasakojama, kaip partizanai švęsdavo religines ir tautines šventes, kokius gaudavo apdovanojimus. Mokiniai taip pat susipažino su partizanų dienoraščiais. Naudodamiesi istoriniais šaltiniais, atliko ir praktines užduotis, o po užsiėmimo apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas.