Tiksliųjų mokslų savaitė

Tiksliųjų moklslų savaitės programa

Š. m.  kovo 18-22 d. mūsų gimnazijoje vyksta Tiksliųjų mokslų savaitės renginiai!

Pirmadienį pradėjome nuo linksmų, nuotaikingų užduočių, kurias mokiniai rado prie kiekvienos klasės durų, sprendimo.

IG klasių mokiniai pamokų metu kūrė matematinius uždavinius su matematiniais terminais (atsakingos mokytojos Lina Kondrotaitė, Jolanta Miliauskienė, Violeta Bogdanovič).

Estafetę perėmė 6 klasių Matematikos konkursas, kuriuo metu mokiniai, susiskirstę į mišrias komandas, turėjo galimybę pademonstruoti ne tik matematikos žinias, logiškai mąstyti ir spręsti užduotis, bet ir dalyvauti judriuose rungtyse.

Ačiū matematikos mokytojai metodininkei Violetai Bogdanovič ir jos mokiniams už smagias, linksmas matematines užduotis!

Nepamirškime, kad iki kovo 21 d. 15.00 val. vyksta balsavimas renkant geriausią reklaminį plakatą „Aš ir matematika“, skirtą matematikos dalykui populiarinti!