Iškilmingos šv. mišios

Birželio 9 d. Vilniaus rajono Maišiagalos miestelio bažnyčioje vyko iškilmingos šv. mišios, skirtos pagerbti Vilniaus krašto patriarchą, šviesaus atminimo kunigą prelatą Juzefą Obremskį. IIIGf klasės mokiniai  Lukaš Babinski, Agata Parvicka, Alina Lazovskaja , direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valentina Treščinska, mokytojos Renata Šimkovič ir Irena Babinska su gimnazijos vėliava garbingai atstovavo mūsų gimnazijai.

9 czerwca  uczniowie IIIGf klasy Łukasz Babinski, Agata Parwicka, Alina Łazowskaja  z pocztem sztandarowym gimnazjum oraz zastępca dyrektora Walentyna Treszczyńska , nauczycielki  Renata Szymkowicz, Irena Babińska  uczestniczyli w uroczystej  mszy św. w kościele parafialnym w miasteczku Mejszagoła, poświęconej   upamiętnieniu  życia patriarchy  ś.p. Józefa Obrembskiego w miasteczku Mejszagoła  rejonu wileńskiego.