Penktokų atėjimo šventė

Lapkričio 29 d. penktų klasių mokiniams buvo neįprasta. Nuo pat ryto mokiniai dalyvavo integruotų pamokų cikle ,,Pagauk sėkmę”. Vakare penktokai atėjo į III G klasių mokinių organizuotą ,,Penktokų atėjimo šventę”. Kareiviais persirengę vienuoliktokai ruošė juos tolesnei karo tarnybai, tačiau netikėtai buvo pagrobtos penktokų auklėtojos.  Kad jas išvaduotų, mokiniai atliko įdomias užduotis: pristatė namų darbus (šūkį ir plakatą), kūrė apie savo auklėtojas eilėraščius, piešė jas užrištomis akimis, išminavo sprogmenis, šoko ir dainavo bendrą dainą. Kai pagaliau klasių vadovės buvo išlaisvintos, penktokai atsiklaupę kartojo moksleivio priesaiką ir tapo tikrais šios mokyklos mokiniais. Šventė baigėsi linksma diskoteka.