Laikydamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų ir vadovaudamiesi LR sveikatos apsaugos ministro- valstybės lygios ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais, maloniai prašome visų bendruomenės narių:
– įeinant į gimnaziją ir gimnazijos patalpose dėvėti apsaugines kaukes, dengiančias nosį ir burną;
– prieš patenkant į patalpas dezinfekuoti rankas, o esant patalpose laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo ir rankų higienos;
– laikytis ne mažesnio nei 1 m. atstumo vienas nuo kito, išskyrus šeimos narius (lydintį asmenį);
– jei karščiuojate ar turite peršalimo simptomų, labai prašome likti namuose.

Dėmesio!

Valstybių_sąrašas
Rizikos_savivaldybės_
Dėl_viešojo_transporto_
Dėl_atvykusių_užsieniečių

Gerb. Pagirių gyventojai (pilnamečiai),

norėdami naudotis Vilniaus r. Pagirių gimnazijos sporto aikštynu  (krepšinio aikštele, šuoliaduobe, lengvosios atletikos bėgimo takais su sektoriais, universalia tinklinio, teniso, badmintono aikštele, lauko treniruokliais ir vaikų žaidimo komplektu),
kreipkitės Gimnazijos tel. (85) 2605-546 darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val.,
el. paštu pagiriugimnazija@gmail.com arba atvykite į Gimnaziją.

Pastaba: sporto aikštyno futbolo aikšte iki rudens naudotis draudžiama.

Vilniaus r. Pagirių gimnazijos administracija

Kvietimas_matematikos_mokytojai_dirbti
Kvietimas_lietuvių_kalbos_mokytojai_dirbti
Kvietimas_anglų_kalbos_mokytojai_dirbti

Birželio 19 d. popietę, Vilniaus r. Pagirių gimnazijoje lankėsi  Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė, Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robertas Komarovskis bei  Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Klimaševska.
Vykusio susitikimo metu buvo aptarta jau nuo kitos savaitės, t. y. nuo birželio 22 d., prasidedanti pagrindinė brandos egzaminų sesijos organizavimo ir vykdymo tvarka, egzaminų vykdymo procedūros šalyje galiojant ekstremaliajai situacijai bei Vilniaus rajono švietimo įstaigų pasirengimas užtikrinant mokinių ir egzaminų vykdytojų saugumą.