LIETUVIŲ KALBOS SAVAITĖ

Vasario 25-26 d. IIIGabf klasių mokiniai dalyvavo virtualioje edukacinėje pamokoje apie romantizmo literatūros atstovą Joną Mačiulį-Maironį. Mokiniai sužinojo naujų, jiems negirdėtų faktų apie poeto gyvenimą, šeimą bei kūrybą. Muziejininkė pasidalino įdomiomis įžvalgomis bei detalėmis apie Maironio namus Kaune, kalbėjo apie poeto asmenybės išskirtinuną ir poezijos rinkinį ,,Pavasario balsai”.
Ši pamoka praskaidrino niūrią nuotolinio mokymo(si) kasdienybę, įtvirtino žinias apie literatūros klasiko kūrybą, pasaulėžiūrą, vertybes.
Visų vienuoliktokų vardu dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms J. Dudutienei, J.  Čiapienei, S. Čerkienei ir A. Ponamariovai bei Maironio lietuvių literatūros muziejininkėms K. Tutlytei ir G. Stanionytei.