Anglų kalbos konkursas „Happy English Fairy Tales“

Mokiniai dalyvavo rajoniniame nuotoliniame anglų k. renginyje „Happy English Fairy Tales“ , į kurį buvo pakviesta svečių iš kitų mokyklų. Konkurso I-ojo mokyklinio etapo metu anglų mokytojai pravedė Hanso Kristiano Anderseno pasakų pamokų ciklą „Funny lessons“, kurio metu nagrinėjo pasakas „Bjaurusis ančiukas“ ir „Princesė ant žirnio“, įtvirtino žodyną atlikdami interaktyvias užduotis, sprendė kryžiažodžius. Mokiniai ne tik tobulino  skaitymo bei klausymo įgūdžius, bet ir lavino savo lakią vaizduotę. Iliustruodami knygutes mokiniai atskleidė savo kūrybinius gebėjimus. Šauniausi mokyklų mokiniai dalyvavo konkurso  II–ajame etape – virtualioje viktorinoje, kurios metu metu žiūrėjo pasaką, darė užduotėles, vaidino, šoko bei dainavo. Konkurso dalyviai apdovanoti diplomais. Džiugu, kad pradinių klasių mokiniai nepabūgo susirungti su kitų mokyklų bendraamžiais!
Tikimės jog, šis konkursas sužadino mažųjų skaitytojų norą domėtis pasakomis anglų kalba.

Pasigrožėti konkurso „Itsy Bitsy Book” originalias darbeliais galima virtualioje parodoje.

The Best of Itsy Bitsy – all schools.mp4

Konkurso organizatorės: Dalia Šiniauskaitė, Jovita Kivarienė,  Joana Markovskaja ir Joana Vaiciulionis.