Tolerancijos savaitė

2021 m. lapkričio 15-19 dienomis gimnazijoje buvo organizuojama  ,,Tolerancijos savaitė“ . Minėjome Tarptautinės Tolerancijos dieną – lapkričio 16-ąją, šių metų simbolis – miestas.
Visą savaitę vyko įvairios veiklos: ,,linksmosios pertraukos“, klasių valandėlės, komplimentų, šlepečių diena. Visą savaitę žaidėme žaidimus,  tobulinome bendravimo įgūdžius, ugdėme tolerancija vienas kitam. Logopedinių pratybų metu logopedė Justina kartu su mokiniais statė raidžių, garsų miestus. Visa gimnazijos bendruomenė kūrė, ,,statė“ svajonių miestą, kuriame būtų pagarba, tolerancija, draugystė, pakantumas, supratimas, atjautimas vienas kitam.
Dėkoju visiems aktyviai dalyvavusiems organizuotose veiklose, Mokinių Tarybos atstovams už pagalbą organizuojant veiklas.
Gerbkime vieni kitus ir būkime tolerantiški.

Socialinė pedagogė metodininkė Aušrinė Slavinskienė