Būsimų pirmokų tėvelių dėmesiui!

Nuo š. m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d. vyksta vaikų priėmimas į  Vilniaus r. Pagirių  gimnazijos pirmąsias klases lietuvių ir lenkų mok. k.

Mieli būsimų pirmokų tėveliai,

Šiuo metu yra sprendžiamas Vilniaus r. Pagirių gimnazijos plėtros klausimas. Gerbdami visų mūsų gimnazijos mokinių teisę į kokybišką ugdymą(si), priėmėme sprendimą 2022-2023 mokslo metais 1-okus ugdyti Vilniaus r. Pagirių gimnazijos Keturiasdešimt Totorių pagrindinio ugdymo skyriaus patalpose (Vytauto g. 31, Keturiasdešimt Totorių k., Vilniaus r.). Pirmokai Keturiasdešimt Totorių pagrindinio ugdymo skyriuje bus ugdomi rotacijos principu – tik vienerius metus, po kurių mokymąsi tęs Pagirių gimnazijoje. Gimnazija savo ruožtu užtikrins mokinių pavėžėjimą, maitinimą, galimybę po pamokų lankyti vaiko dienos centro ir nepamokinio ugdymo užsiėmimus Pagirių gimnazijos patalpose.Kviečiame virtualiai susipažinti su Pagirių gimnazijos Keturiasdešimt Totorių pagrindinio ugdymo skyriumi ir mūsų bendruomene!

Būsimų pirmokų tėvelių prašytume užpildyti žemiau esančius dokumentus, pasirašyti ir atsiųsti el. paštu (arba paprastuoju paštu) į gimnazijos raštinę:

Duomenų apie mokinį _lentelė
Prašymas dėl etikos ir tikybos pamokų
Prašymas dėl priėmimo į gimnazija
Prašymas dėl pailgintos dienos centro lankymo
Prašymas dėl 1-os klasės mokinio pavežėjimo mokykliniu autobusu
Prašymas dėl mokinių pavežėjimo mokykliniu autobusu
Prašymas dėl mokinių pavežėjimo reisiniu autobusu
Sutartis dėl pradinio ugdymo programos
Sutikimas dėl duomenų naudojimo

Detalesnė informacija teikiama Vilniaus r. Pagirių gimnazijos raštinėje telefonu 852605546 arba el. paštu pagiriugimnazija@gmail.com

Uniformas galima užsisakyti UAB MANOVITA.
 Įmonė jau ruošiasi mokyklinių uniformų pardavimo sezonui ateinantiems mokslo metams. Norintiems įsigyti uniformą rugsėjo 1 d., siūloma registruotis iki birželio 30 d. Pagarbiai UAB “Manovita”
Kontaktai: (8 5) 230 53 84
Mobilus Tel. +370 670 31 537
El.paštas: info@manovita.lt