Šlovės galerija

Geriausiųjų mokinių apdovanojimai 2018-2019 m.m.

Už puikius mokymosi pasiekimus:

Martyną Mikučionį, IIIGb klasės mokinį;
Versekėnaitę Auksę, 8a klasės mokinę;

Už labai gerus mokymosi pasiekimus: 

Šarūną Šibirkštį, IIIGa klasės mokinį;
Margaritą Novikevičiūtę, IIIGa klasės mokinę;
Agatą Minakovską, IIGa klasės mokinę;
Einartą Zacharevičių, IIGa klasės mokinį;
Estelą Marcinkevičiūtę, IIGb klasės mokinę;
Lijaną Radeckają, IGa klasės mokinę;
Miglę Rusilaitę, IGa klasės mokinę;
Viltę Raščiauskaitę, IGa klasės mokinę;
Eveliną Guskovą, IGb klasės mokinę;
Ingridą Mickevičiūtę, IGb klasės mokinę;
Ūlą Paluckaitę, IGb klasės mokinę;
Patriciją Pakulnevič, 8f klasės mokinę;
Dariją Makevič, 8f klasės mokinę;
Gabrielę Kirėjėvą, 7b klasės mokinę;
Liviją Paškelytę, 7b klasės mokinę;
Augustę Sarapinaitę, 7a klasės mokinę;
Urtę Klebauskaitę, 7a klasės mokinę;
Beatą Bartusevičiūtę, 7a klasės mokinę;
Godą Štuopytę, 7a klasės mokinę;
Vilių Vaičiūną, 7a klasės mokinį;
Kariną Kupraševič, 7f klasės mokinę;
Dainą Pašvenskaitę, 5b klasės mokinę;
Juškaitę Ameliją, 5b klasės mokinę;
Emą Balčiūnaitę, 5b klasės mokinę;
Eveliną Gželkaitę, 5b klasės mokinę;
Emiliją Rutkauskaitę, 5b klasės mokinę;
Medą Baškytę, 5b klasės mokinę;
Viktoriją Raščiauskaitę, 5b klasės mokinę;
Gabrielę Venckutę, 5b klasės mokinę;
Karoliną Kaškevičiūtę, 5f klasės mokinę;

konkurso „Dešimtukų medžiotojas“ (Geriausio dalyko mokinio konkurso) nugalėtojus:

5-tų klasių mokinius:

  1. Dainą Pašvenskaitę, istorijos, informacinių technologijų dalykų;
  2. Dovydas Ovsianik, gamta ir žmogus dalyko;
  3. Karoliną Kaškevičiūtę, lenkų kalbos (gimtosios) dalyko;
  4.  Viktorija Raščiauskaitė. už.  k.  (anglų) dalyko;
  5. Dominik Abramčik, matematikos dalyko;

6-tų klasių mokinius:

  1. Vytautą Palucką, lietuvių  kalbos ir literatūros dalyko;
  2. Paula Tareilaitė, istorijos  dalyko;
  3. Emiliją Litvinavičiūtę, geografijos dalyko;
  4. Oskarą Marcinkevič, informacinių technologijų dalyko;
  5. Deimantę Čiapaitę, užsienio kalbos (anglų) dalyko;
  6. Aistę Kažukauskaitę, užsienio kalbos (vokiečių) dalyko; 
  7. Dianą Turbinovą,  užsienio kalbos (rusų) dalyko;
  8.  Violetą Godlevską, užsienio kalbos (rusų) dalyko;

7-tų klasių mokinius:

  1. Urtę Klebauskaitę, lietuvių kalbos ir literatūros dalyko;
  2. Augustę Sarapinaitę, fizikos, informacinių technologijų dalykų;
  3. Gabrielę Kirėjėvą, geografijos dalyko;
  4. Godą Štuopytę, istorijos, biologijos, užsienio kalba (vokiečių) dalykų;
  5. Liviją Paškelytę, matematikos,užsienio kalbos (anglų) dalykų;
  6. Anželiką Aladovičiūtę, užsienio kalbos (rusų) dalyko;

8-tų klasių mokinius:

  1. Auksę Versekėnaitę, lietuvių kalbos  ir literatūros, matematikos, istorijos, chemijos, fizikos dalykų;
  2. Liviją Miliauskaitę, biologijos, užsienio kalbos (rusų) dalykų;
  3. Eveliną Barkovskają, užsienio kalbos (vokiečių) dalyko;
  4. Vakarę Burokaitę,užsienio kalbos (anglų) dalyko;

IG klasių mokinius:

  1. Lianą Radeckają, lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, ekonomikos ir verslumo, chemijos, informacinių technologijų, fizikos, užsienio kalbos (vokiečių) dalykų;
  2. Pukin Eveliną, geografijos dalyko;
  3. Smiltę Štuopytę,  istorijos, biologijos dalykų;
  4. Kamilę Miliūnaitę, užsienio kalbos (anglų) dalyko;

IIG klasių mokinius:

  1. Kamilą Ulevič, biologijos, fizikos, geografijos dalykų;
  2. Estelą Marcinkevičiūtę, užsienio kalbos (rusų), istorijos dalykų;
  3. Eriką Bitovtą,  Informacinių technologijų dalyko;
  4. Einartą Zacharevičių, užsienio kalbos (anglų) dalyko;

IIIG klasių mokinius:

  1. Martyną Mikučionį, lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, chemijos, geografijos dalykų;
  2. Šarūną Šibirkštį,  fizikos dalyko;
  3. Pauliną Suškaitę, užsienio kalbos (anglų) dalyko;

Geriausiųjų mokinių apdovanojimai 2016-2017 m.m.

Už puikius mokymosi pasiekimus:

  1. Patriciją Tareilaitę   4 a klasės mokinę ;
  2. Emiliją Simoną Leganovič 4 a klasės mokinę;
  3. Aistę Kažukauskaitę  4 a klasės mokinę ;
  4. Liudą Darasevičių 4 a klasės mokinį;
  5. Erviną Juškelį 4 a klasės mokinį;
  6. Igną Barkauską 4 b klasės mokinį;
  7. Vytautą Palucką 4 b klasės mokinį;
  8. Emiliją Litvinavičiūtę  4 b klasės mokinę;
  9. Kšyštofą Bogdanovič 4 f klasės mokinį
  10. Urtę Klebauskaitę 5 a klasės mokinę;
  11. Kariną Kupraševič 5 f klasės mokinę;
  12. Auksę Versekėnaitę 6a klasės mokinę;
  13. Smiltę Štuopytę 7a klasės mokinę;
  14. Miglę Rusilaitę 7a klasės mokinę;
  15. Lianą Radeckają 7a klasės mokinę ;
  16. Viltę Raščiauskaitę 7a klasės mokinę;
  17. Eveliną Kanarskaitę IIIG klasės mokinę

Už labai gerus mokymosi pasiekimus: 

  1. Godą Štuopytę 5 a klasės mokinę;
  2. Augustę Sarapinaitę 5 a klasės mokinę;
  3. Beatą Bartusevičiūtę 5 a klasės mokinę;
  4. Gabrielę Kirėjevą 5 b klasės mokinę;
  5. Liviją Paškelytę 5 b klasės mokinę;
  6. Simą Kuskytę 5 b klasės mokinę;
  7. Joną Modestą Makutunovič  5 b klasės mokinį;
  8. Laurą Voišnis 5 f klasės mokinę;
  9. Liviją Miliauskaitę 6a klasės mokinę;
  10. Gabrielą Čemerys 6a klasės mokinę ;
  11. Eveliną Barkovskają 6a klasės mokinę;
  12. Medeiną Bacevičiūtę 6a klasės mokinę
  13. Evą Valentinovičiūtę 6a klasė mokinę;
  14. Lėją Juozapavičiūtę 6b klasės mokinę;
  15. Niją Gric 6b klasės mokinę ;
  16. Patriciją Pakulnevič 6f klasės mokinę ;
  17. Damianą Karalkevič 6f klasės mokinį;
  18. Agnę Kuldošą 7a klasės mokinę;
  19. Ugnę Blaškytę 8b klasės mokinę;
  20. Gustę Miškinytę 8b klasės mokinę;
  21. Estelą Marcinkevičiūtę 8b klasės mokinę;
  22. Šarūną Šibirkštį IG a klasės mokinį;
  23. Martyną Mikučionį IG b klasės mokinį;
  24. Agatą Parvicką IG f klasės mokinę;
  25. Ramunę Aukštuolytę IIG a klasės mokinę
  26. Aureliją Žuolytę IIG a klasės mokinę
  27. Saulę Mekionytę IIG a klasės mokinę
  28. Sandrą Šilobrit IIG b klasės mokinę
  29. Tedą Laurinaitį IIIG klasės mokinį;

konkurso „Dešimtukų medžiotojas“ (Geriausio dalyko mokinio konkurso) nugalėtojus:

5-tų klasių mokinius:

  1. Godą Štuopytę lietuviu kalbos ir literatūros, istorijos dalykų
  2. Urtę Klebauskaitę matematikos ir informacinių technologijų dalykų
  3. Kariną Kupraševič lietuvių kalbos (valstybinės), lenkų kalbos (gimtosios) ir už.  k.  (anglų)

6-tų klasių mokinius:

  1. Liviją Miliauskaitę lietuvių  kalbos ir literatūros ir istorijos  dalyko;
  2. Kristiną Ambros lietuvių kalbos (valstybinės) ir literatūros ir lenkų kalbos (gimtosios) dalyko;
  3. Auksę Versekėnaitę matematikos ir geografijos dalyko;
  4. Niją Gric gamtos ir žmogaus dalyko;
  5. Evai Valentinovičiūtei informacinių technologijų dalyko;
  6. Evelinai Barkovskajai užsienio kalbos (anglų) dalyko;
  7. Gabriela Čemierys užsienio kalbos (vokiečių) dalyko; 

7-tų klasių mokinius:

  1. Miglę Rusilaitę lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos ir IT dalyko;
  1. Eveliną Pukin lietuvių kalbos (valstybinės) ir literatūros dalyko;
  2. Elvyrą Godlijevskają lenkų kalbos (gimtosios) dalyko;
  3. Lianą Radeckają matematikos dalyko;
  4. Viltę Raščiauskaitę istorijos, biologijos ir užsienio kalbos (anglų) dalyko;
  5. Karoliną Miliauskaitę informacinių technologijų dalyko;
  6. Smiltę Štuopytę biologijos ir informacinių technologijų dalyko;
  7. Agnę Gaidamovičiūtę užsienio kalbos (rusų) dalyko;

8-tų klasių mokinius:

  1. Kamilią Lukančenko  lietuvių kalbos (valstybinės) ir literatūros dalyko;
  2. Kamilą Ulevič lenkų kalbos (gimtosios) ir geografijos dalyko;
  3. Ugnę Blaškytę matematikos ir užsienio kalbos (vokiečių) dalyko;
  4. Estelą Marcinkevičiūtę istorijos ir informacinių technologijų dalyko;
  5. Darijų Turovskį chemijos ir biologijos dalyko;
  6. Lauritą Sotenkovaitę užsienio kalbos (rusų) dalyko;
  7. Rusnę Davidėnaitę užsienio kalbos (anglų) dalyko;

IG klasių mokinius:

  1. Martyną Mikučionį – lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, ekonomikos ir verslumo, chemijos, informacinių technologijų, užsienio kalbos (anglų) ir  užsienio kalbos (vokiečių) dalyko;
  2. Agatą Parvicką – lietuvių kalbos ir literatūros (valstybinės) dalyko;
  3. Lukašą Babinskį – lenkų kalbos (gimtosios) dalyko;
  4. Šarūną Šibirkštį – geografijos dalyko;
  5. Evaldą Stašaitį – užsienio kalbos (rusų) dalyko;

IIG klasių mokinius:

  1. Sandrą Šilobrit- lietuvių kalbos ir literatūros, fizikos, chemijos ir geografijos dalyko,
  2. Justyna Racevič – lenkų kalbos (gimtosios) dalyko;
  3. Paulių Babelį – istorijos ir informacinių technologijų dalyko;
  4. Aliną Duchovską – užsienio kalbos (rusų) dalyko;
  5. Ramunę Aukštuolytę – užsienio kalbos (anglų) dalyko;
  6. Liną Červokaitę – užsienio kalbos (vokiečių) dalyko;

IIIG klasių mokinius:

  1. Viktoriją Makevič- lenkų kalbos (gimtosios) dalyko;
  2. Eveliną Kanarskaitę – matematikos, istorijos ir fizikos dalyko;
  3. Tedą Laurinaitį – chemijos, informacinių technologijų dalyko;
  4. Vidmantą Kurmin – geografijos dalyko;
  5. Anastasiją Podšivalovą – užsienio kalbos (anglų) dalyko;
  6. Veroniką Suchankovaitę – užsienio kalbos (rusų)  dalyko

2015-2016 Geriausiųjų apdovanojimai