Vilniaus rajono XXIX Lenkų kalbos ir literatūros olimpiada

Vasario 6-7 d. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijoje vyko Vilniaus rajono XXIX Lenkų kalbos ir literatūros olimpiada, skirta Lenkijos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir poeto Zbignevo Herberto 20- osioms mirties metinėms. Olimpados šukis buvo poeto Zbignevo Herberto žodžiai: ,,Tauta, praradusi atmintį, praranda sąžinę’’.

Pasak Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijos direktoriaus Z. Czech, visi olimpiados dalyviai jau yra laimėtojai, nes atstovauja savo mokyklą. Mūsų gimnazija atstovavo IVGf klasė mokinė Viktorija Makevič.

6 -7 lutego br. w Gimnazjum św. Jana Bosko w Jałówce miały miejsce rejonowe zmagania XXIX Olimpiady Języka Polskiego i Literatury. Olimpiada była poświęcona 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 20. rocznicy śmierci Zbigniewa Herberta. Mottem olimpiady były słowa Z. Herberta ,,Naród, który traci pamięć, traci sumienie’’.  Wzięcie udziału w tej olimpiadzie wymagało dużo włożonej pracy, wiedzy oraz wysiłku.  Dyrektor Gimnazjum św. Jana Bosko w Jałówce pan Z. Czech  zaznaczył , że wszyscy uczestnicy olimpiady już są zwycięzcami, ponieważ prezentują swoje szkoły.  Nasze gimnazjum godnie prezentowała uczennica IVGf klasy Wiktoria Makiewicz.