METODINĖ PRAKTINĖ KONFERENCIJA

„ŠIUOLAIKINĖ PAMOKA = KOMPETENCIJŲ UGDYMAS(IS)“

2018-02-21 d. Vilniaus r. Pagirių gimnazijoje įvyko metodinė praktinė konferencija „Šiuolaikinė pamoka = kompetencijų ugdymas(is)“. Konferenciją atidarė ir sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Aušra Mažonienė. Pirmoje konferencijos dalyje mokytojai pasidalino savo patirtimi. Pranešimus skaitė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė L.Prakapienė,  pradinio ugdymo vyr. mokytoja R. Petruškienė, šokių mokytoja L. Ivanec, fizikos mokytoja ekspertė D.Golnis, kūno kultūros mokytoja J. Garnytė, biologijos vyr. mokytoja A. Burinskaja, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė G. Rusilienė, biologijos mokytoja metodininkė S.Orlakienė, geografijos vyr. mokytoja  N.Šerpytienė ir chemijos mokytoja ekspertė I.Babinska. Pasisakyti galimybę turėjo ir gimnazijos Mokinių Tarybos atstovai, Mokinių tarybos pirmininkas T. Laurinaitis bei mokinių tarybos nariai L. Poltarakevič ir Š. Šibirkštis. Antroji konferencijos praktinė dalis vyko kabinetuose. Mokytojai grupėse aptarė kompetencijų sąvoką, įvardino ugdymo aspektus ir galimybes, pateikė bendras rekomendacijas. Gimnazijos foje vyko Pagirių gimnazijos mokytojų metodinių darbų veiklos paroda. Konferencija buvo tikrai naudinga. Daugelis pastebėjo, kad gimnazijoje dirba kūrybingi, atviri naujovėms mokytojai, kurie drąsiai pasidalina patirtimi, bendradarbiauja. Siūloma tokias konferencijas organizuoti dažniau.