101-osios Lenkijos Nepriklausomybės metinės.

Lapkričio 11 d. Pagirių gimnazijoje įvyko renginys, skirtas 101-osioms Lenkijos Nepriklausomybės metinėms. 8f klasės mokiniai priminė Lenkijos kelią link nepriklausomybės. Vaidinime buvo gausu patriotinių dainų, kurias atliko 1-4f, 5f ir 8f klasių mokiniai. Renginį paruošė lenkų kalbos mokytoja Lilija Žigo ir muzikos mokytoja Olga Selezniova.

W gimnazjum w Pogirach odbyła się impreza poświęcona 101.  rocznicy Niepodległej Polski. Uczniowie 8f klasy przypomnieli nam dzieje Polski pod zaborami oraz dążenia Polaków do odzyskania niepodległości. Występ był urozmaicony patriotycznymi piosenkami w wykonaniu uczniów klas początkowych, 5f i 8f klasy. Imprezę przygotowały: nauczycielka jęz. polskiego Lilia Żygo, nauczycielka muzyki Olga Selezniowa.