Liczba PI.

14 marca 14 marca w naszej szkole odbyły się różne imprezy, lekcje nietradycyjne z okazji dnia Pi. Uczniowie IIIG klas dla uczniów 5 klas pionu litewskiego przeprowadzili imprezę ,,Pi pyragas!”, gdzie były zajęcia twórcze, interaktywne i wszystko związane z matematyką, a konkretniej z liczbą Pi. Uczniowie klasy . IIIGf dla   5f  klasy wymyślili i przeprowadzili nietradycyjną lekcję – wiktorynę z matematyki, w podczas której uczniowie rozwiązywali krzyżówki, rozstrzygali łamigłówki, kreślili diagramy  Uczniowie 8b, 7a przedstawiali swą twórczość- częstowali swymi wypiekami, przedstawili prezentacje o słynnych matematykach, o potrzebie matematyki i zastosowaniu w życiu codziennym.  Tymi cudownymi pomysłami uczniowie 7a klasy podzielili się z uczniami 6b klasy.

Wszyscy cieszyli się mając „inne“ lekcje, nauczyciele zaś zachęcają uczniów być twórczymi i już teraz gromadzić wspaniałe idee na przyszłe zajęcia poświęcone liczbie Pi.