Pi diena

Kovo 14 d. skaičiaus Pi dienos proga Pagirių gimnazijoje mokiniai su mokytojais vykdė daug įdomių veiklų. IIIG klasės mokiniai parengė renginį ,,Pi pyragas!” – įdomių, interaktyvių užduočių, kurias aktyviai atliko 5-tų klasių mokiniai. Vienuoliktokai pristatė ,,Pi” raidę žaidimo forma. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, gilino savo žinias bei atliko kūrybines užduotis. IIIGf klasės mokiniai paruošė ir pravedė netradicinę pamoką – viktoriną  5f  klasei, kurios metu mokiniai sprendė kryžiažodžius, dėliojo geometrines figūras, braižė grafikus. 7a ir 8b klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse matematikos pamokose kurių metu atsinešė savo gamintus pyragus, pristatė  prezentacijas apie skaičių Pi, įžymius matematikus ir matematikos svarbą, pritaikymą mūsų kasdienybėje, kūrė Kahoot testus klasės draugams.  7a klasės mokiniai pasidalino savo patirtimi su 6b klasės mokiniais, pasakojo apie matematikos svarbą bei reikšmę kasdieniniame gyvenime.

Mokiniai džiaugėsi turėdami netradicines pamokas, o mokytojai dėkoja mokiniams už atsakingą pasiruošimą ir taip pat ragina visus mokinius būti aktyviais, kaupti nuostabias idėjas kitų metų Pi dienai.