Lietuvos  Nepriklausomybės diena

Vasario 12 d. Pagirių gimnazijos  mokiniai, mokytojai, svečiai virtualioje aplinkoje susitiko švęsti Lietuvos  Nepriklausomybės dieną. Tai buvo neįprasta, bet labai turininga ir smagi  diena. Kartu kalbėjome apie šalies Nepriklausomybę, apie jos  svarbą bei reikšmę kiekvienam iš mūsų.  Apžvelgėme istorinius įvykius, prisiminėme Iškilias Lietuvos asmenybes, jų vaidmenį siekiant Lietuvos laisvės.
Dienos renginiai buvo įdomūs dar ir dėl to, kad mus aplankė buvę mokiniai – alumnai, kurie dalijosi savo mintimis apie šalies nepriklausomybę, jos suteikiamas galimybes, pasakojo apie savo gyvenimo siekius, studijas, nuveiktus darbus. Bendravimas su alumnais paliko mokiniams didelį įspūdį.
Dienos  užsiėmimus  užbaigėme stebėdami Vasario 16-ajai skirto  šventinio  koncerto įrašą bei suvokdami, kad ir per atstumą galime būti susitelkę, dalintis patirtimi ir gera nuotaika.