RESPUBLIKINIO 9-10 KLASIŲ ANGLŲ KALBOS KONKURSO II ETAPAS

Kovo 2 d. Vilniaus rajone nuotoliniu būdu įvyko  Respublikinio anglų kalbos konkurso II etapas 9-10 klasių mokiniams, kurį vykdė Vilniaus r. Pagirių gimnazija. Konkurse dalyvavo 34 mokiniai. Prisijungę prie Google Classroom  platformos mokiniai atliko konkurso užduotis raštu (rašė straipsnį) ir žodžiu.
Mokinių darbus tikrino ir vertino komisija,  kuriai vadovavo Nemenčinės  Konstanto Parčevskio  gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė Inesa Rusecka. Įvertinusi mokinių rašto darbus ir atliktas kalbėjimo užduotis komisija I vietą skyrė mūsų gimnazijos IIGa klasės mokinei Vakarei Burokaitei, Vilniaus r. Pagirių gimnazija (mokytoja Vilma Bosakienė.
Linkime Vakarei sėkmės Respublikiniame anglų kalbos konkurse.

Anglų kalbos mokytojos
Vilma Bosakienė, Dalia Šiniauskaitė ir Jovita Kivarienė