Akcija ,,Tausok vadovėlį”.

Artėjant gražiausiai pavasario šventei šv. Velykoms gimnazijos bibliotekininkė Ilona Tuchtienė organizavo vadovėlių patikrinimo akciją ,,Tausok vadovėlį”.
Jau mokslo metų eigoje buvo tikrinami 5-10 klasių mokinių vadovėliai: ar jie nepripaišyti, aplenkti, nesuplėšyti. Visko buvo… Todėl mokiniai, kurie nesugebėjo per visus mokslo metus tausoti vadovėlių, dabar turėjo ateiti į biblioteką ir išmokti tvarkingai jį apsilenkti, paklijuoti įplyšusius lapus. Džiaugiamės mokiniais, kurie puikiai prižiūri vadovėlius. Juos aplenkia tinkamo dydžio aplankalais, pagamina knygų kampučiams sustiprinimus. Ypač tvarkingos buvo 6a klasės mokinių Lauros Vaičiūnaitės, Gabijos Gustaitės, Gretos Radatavičiūtės knygos. O tvarkingiausi vadovėliai buvo 7f ir 5-tų klasių mokinių.