„Trijų angelų“ vaidinimas

„Trijų angelų“ vaidinime, vykusiame šių metų gruodžio 22 d., pristatė įvykių kelią, vedantį į Jėzaus Kristaus gimimą. Būtent angelams teko svarbus Dievo pranašystės išsipildymo vaidmuo – pranešti Marijai apie nėštumą, įtikinti Juozapą paimti Mariją į savo žmoną, išsiųsti Šventąją šeimą į Betliejų, Kūdikėlio Jėzaus gimimą ėdžiose, padėti piemenims, ir Trys išminčiai, atiduodami pagarbą naujagimiui karaliui. Būtent angelai, vadovaujami arkangelo Gabrieliaus, užtikrino, kad Dievo planas būtų kuo geriau įgyvendintas. Dėkojame dūdorių studijai „Wdech – wydech”, kurie grodami ir dainuodami kalėdines giesmes nuteikė susirinkusiuosius reflektyviai susimąstyti apie Jėzaus gimimą, bei mokiniams, pristačiusiems gimimo pjesę ir gražiai padainavusiems kalėdines giesmes. Šventę ruošė: Anna Sawicka, Aleksandra Went, Lilia Żygo.