Senelių šventė

Močiute, seneli, mylimi, brangūs ir geri, linkime Jums sveikatos ir ramybės, džiaugsmo ir ilgesio. Būkite patys laimingiausi, mūsų globoje ir meilėje.
Nors sausis yra žiemos mėnuo, kupinas šaltų dienų, 21-oji ir 22-oji visų širdis sušildo, nes tai yra visų močiučių ir senelių šventė. Tai šypsenų, emocijų ir džiaugsmo kupina diena.
Tą progą, š.m. sausio 22 dieną mūsų gimnazijoje vyko šventė. Džiaugiamės, kad atėjo didelis būrys senelių.
Šventė praėjo malonioje ir nuoširdžioje atmosferoje.  Eilėraščiu, daina ir šokiu, taip pat muzikine „Ropė” inscenizacija, vaikai galėjo išreikšti savo jausmus savo mylimoms močiutėms ir seneliams ir padėkoti jiems už pastangas, įdėtas į jų auklėjimą.
Tikimės, kad šventė ilgai išliks senelių atmintyje, o jų anūkai stengsis džiuginti mylimuosius senelius kiekvieną dieną.

Organizatoriai