Kalėdinė 5f klasės vakaronė

Gruodžio 21 d. 5f klasės mokiniai savo tėvelius pakvietė į kalėdinę vakaronę, kuriai ilgai ruošėsi. Vaikai tėvams deklamavo, dainavo ir grojo Kalėdų giesmes, dalijosi dovanomis. Prie gausaus vaišių stalo su tėvais ir tarpusavyje laužėsi kalėdaičiais sveikindami su artėjančiomis šventėmis.  Tikiuosi, jog toks susitikimas prieš Kalėdas taps mūsų klasės tradicija.

5f klasės vadovė Gražina Stepanova

Spotkanie opłatkowe w 5f klasie

21 grudnia uczniowie 5f klasy zaprosili swoich rodziców na spotkanie opłatkowe, do którego bardzo starannie się szykowali. Dzieciaki gościom deklamowały, śpiewały i grały piękne kolędy, zamienili się prezentami. Przy świątecznym stole łamali się opłatkiem, życząc wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że takie świąteczne spotkanie stanie się jedną z tradycji naszej klasy.

Wychowawczyni 5f klasy Grażyna Stiepanowa