Lenkų kalbos savaitė

Lapkričio 6-10 d. Vilniaur r. Pagirių gimnazijoje vyko Lenkų kalbos savaitė. Mokiniai dalyvavo „Didžiojo diktanto“ ir „Lenkų kalbos žinovo“ konkursuose,  integraciniuose renginiuose „Pasakos ir legendos“ bei „Žymūs lenkai“. Taip pat vyko lenkų tautinių šokių ir muzikos užsiėmimai „Balta ir raudona širdis“.
Lapkričio 10 d., Lenkijos Nepriklausomybės dienos išvakarėse, Lenkijos Nepriklausomybės dienos proga vyko iškilminga šventė, kurios metu mokiniai prisiminė Lenkijos istorinį kelią nepriklausomybės link ir dainavo gražias patriotines dainas.  Lapkričio 11 d. IGf  klasės mokiniai su klasės vadove Renata Šimkovič dalyvavo vainikų padėjimo ceremonijoje Vilniaus Rasų kapinėse, Motinos ir Sūnaus širdies mauzoliejuje.
Lenkų kalbos savaitės renginius organizavo mokytojos: Aleksandra Vent, Eva Abarūnė, Danuta Ustilo, Ludmila Rynkevič, Jadvyga Jakšta, Olga Gerasimovič, Valentina Treščinska ir Lilija Žigo.